Agenda

Datum : 13 / jan / 2019
Tijd : 14:30 uur

Concert Trio Particolare

Fulcotheater Overtoom 3 3401 BK IJsselstein

Zondag 13 januari 2019 in het Fulcotheater in IJsselstein om 14:30uur

 

Peter Lusse, bekend van de TV-serie Vrienden voor het Leven, is verliefd geworden. Op Opera.
Die liefde dreef hem in de armen van sopraan Selma Harkink en pianist Frans van Tuijl en zo ontstond het Trio Particolare: drie mensen die hun liefde voor Klassieke Zang dolgraag met u willen delen.
Maar Klassieke Zang, Opera en zo, is dat niet een beetje pompeus? Nou, wij denken van niet. En dat laten we graag zien en horen in een licht klassiek, maar vooral eigenzinnig concert.

Ieder lied, iedere aria heeft een verhaal. Het intense liefdesverdriet bij Franz Schubert, de schoonheid, maar ook het bijna kinderlijke plezier van Mozart, het drama van Puccini… Die verhalen willen we u graag vertellen op een avond met geweldige muziek, bekende en minder bekende melodieën en zeker weten ook humor!
Van lied naar opera en van operette naar cabaret. Van poëtisch naar volks en van ontroerend naar komisch.

Nog even kort wie zij zijn:
Sopraan Selma Harkink, een internationaal hoog aangeschreven zangeres met een CV zo lang als haar arm. Grote rollen heeft ze gezongen, in opera’s van onder andere Mozart, Puccini, Verdi en Wagner. Meerdere malen in de prijzen bij het concours van de Stichting Jong Muziektalent Nederland. Bovendien was ze in 2009 finaliste in het prestigieuze Christina Deutekom Concours.
Pianist Frans van Tuijl, onder andere betrokken bij TV programma’s als Una Voce Particolare, Van Popster tot Operaster, Mattheus Masterclass en Messiah Masterclass. Speelde ook bij de Nationale Reisopera.
Bas-bariton Peter Lusse, zanger, acteur en cabaretier. Peter zal ook vertellen, op zijn volstrekt eigen manier, waar de liederen over gaan en wat er zo mooi of leuk aan is.